Nabídka práce > TECHNIK/ TECHNIČKA KVALITY

TECHNIK/ TECHNIČKA KVALITY

Náplň práce

HLEDÁ SE TECHNIK/ TECHNIČKA KVALITY!

Náplň práce:
- provádění namátkové kontroly nakupovaného materiálu dle kontrolních plánů - běžnými i speciálními měřidly
- účast na analýzách příčin neshod a návrhu nápravných opatření u dodavatelů a jejich implementace
- vystavování reklamačních protokolů neshodného materiálu dodavatelům
- spolupráce s kolegy ve výrobě

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis!

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
- praxe v oblasti kontroly kvality ve výrobní společnosti
- znalost metod měření
- orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost AJ výhodou
- pečlivost, spolehlivost a samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Pružná pracovní doba - Roční bonus - Penzijní připojištění - Dovolená navíc - Výhodný telefonní tarif - Dotované stravování
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí