Nabídka práce > SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY

SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY

Náplň práce

Máte předchozí zkušenosti v oblasti kvality a chcete se v tomto oboru dále rozvíjet?

Pro silný nadnárodní koncern právě hledáme kandidáta/ku na pozici specialisty kvality pro rozvoj dodavatelů.

Co Vás na pozici čeká?

- komunikace s dodavateli s cílem zajistit kvalitu dílů
- plánování kvality pro jednotlivé komponenty (APQP)
- definice rozsahu vzorkování a vyhodnocování výsledků vzorkování (PPAP)
- řešení reklamací s dodavatelem při zjištění neshody, kontrola nápravných opatření
- účast na externích a interních auditech
- zpracování zákaznických požadavků
- práce s výrobní dokumentací

Požadavky

- praxe v oblasti kvality - ideálně v automotive
- znalost APQP, PPAP, nástrojů řízení kvality
- orientace ve výkresové dokumentaci
- komunikativní AJ/ NJ výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - motivační odměny - příspěvek na stravování, dovolenou, Vánoce - jazykové kurzy - pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Svitavy