Nabídka práce > OSOBNÍ BANKÉŘ | BEZ PRAXE | AŽ 40.000 Kč

OSOBNÍ BANKÉŘ | BEZ PRAXE | AŽ 40.000 Kč

Náplň práce

Hledá se kolega/kolegyně na pozici OSOBNÍHO BANKÉŘE/BANKÉŘKY!

Jste komunikativní, energičtí, důvěryhodní a baví Vás práce s lidmi? Zajímá Vás oblast financí, máte silně proklientský přístup a rádi nacházíte optimální řešení? I BEZ PRAXE v oblasti bankovnictví se nemusíte bát zaslat nám Váš životopis!

Čeká Vás moderní prostředí, přátelský kolektiv a možnost kariérního růstu.

Co bude Vaší náplní práce?
- Každodenní telefonický i osobní kontakt s našimi klienty, budování svého portfolia
- Nabídka a prodej našich produktů s orientací na potřeby klientů
- Administrativa a poradenství
- Práce v interním systému
- Zjišťování potřeb klientů a jejich blízkých

Požadavky

- Úspěšně ukončené vzdělání (minimálně maturita je nutností)
- Příjemné vystupování a komunikační schopnosti
- Zkušenost v klientsky orientovaném obchodě (zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem)
- Proaktivitu a obchodního ducha, bez kterého to nepůjde
- Znalost moderních technologií (práce na PC, mobil, tablet apod.)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 28000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Finanční bonusy - Možnost kariérního růstu - 25 dní dovolené - 5 dní sick days - Až 12 dní osobního volna - Příspěvek na stravování (forma stravenek) - Příspěvky do Cafeterie, možnosti Multisport karty - Slevy na výrobky - Zvýhodněné služby a výrob
  • Místo pracoviště: Jihlava