Nabídka práce > ASISTENTKA | HR NOVÁČEK| BEZ AJ

ASISTENTKA | HR NOVÁČEK| BEZ AJ

Náplň práce

Čekáš na první příležitost získat zkušenosti v HR? Nevadí ti administrativa, jsi perfektní řidič/ka a nebojíš se ničeho? :-)

PŘIDEJ SE K NÁM, VŠE TĚ NAUČÍME!

Náplň práce:
- administrativa
- první telefonický kontakt s kandidáty hlásící se na naše pracovní inzeráty
- zadávání dat do PC
- zadávání inzerátů na FB a další sociální sítě
- podpora týmu
- ad hoc pochůzky a další

Nástup nejpozději 1.10.
Pracovní doba 8-17h
Centrum Č. Budějovice

Požadavky

- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- perfektní organizační a komunikační dovednosti
- spolehlivost, pečlivost
- angličtina alespoň základní úroveň pro budoucí kariérní posun

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 22000 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: -4 týdnů dovolené - až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené - telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku - cafeterie v hodnotě až 14 000 Kč/rok - stravenky v hodnotě 60 Kč/den - multisport karta
  • Místo pracoviště: České Budějovice