Nabídka práce > SCRUM MASTER l LUKRATIVNÍ MZDA

SCRUM MASTER l LUKRATIVNÍ MZDA

Náplň práce

Je Vám blízký obor informačních technologií a rádi byste zastávali funkci zástupce vedoucího oddělení implementace? Pak pošlete Váš životopis.

Co Vás na pozici čeká?

- interní organizace agilních týmů
- organizace zapracování nových konzultantů
- řešení eskalací, rozdělování a přerozdělování úkolů
- provozní administrativa - cestovní příkazy, objednávky, výkazy práce
- zastupování vedoucího oddělení implementace

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- dobrá znalost práce s výpočetní technikou
- praktická zkušenost a znalosti v oblasti agilních metodik řízení
- zkušenost s vedením týmu v oblasti implementace/vývoje/správy SW

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - roční prémie - každoroční navýšení mzdy - pružná pracovní doba - příspěvek na stravování - příspěvek na PP - jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Pardubice