Nabídka práce > KONZULTANT IMPLEMENTACE IS

KONZULTANT IMPLEMENTACE IS

Náplň práce

Posilujeme tým a aktuálně hledáme konzultanty informačních systémů.

Hledáme nejen do Pardubic, ale také do lokalit Ostrava, Brno, Praha...

Co Vás na pozici čeká?

- implementace klinického informačního systému
- procesní analýzy, školení uživatelů - konzultace, zpracování dokumentace, tvorba podkladů pro realizaci implementace IS

Požadavky

- vzdělání ideálně s IT nebo zdravotnickým zaměřením
- dobrá znalost práce s výpočetní technikou
- komunikace se zákazníky
- zkušenosti s implementací či správou informačních systémů/softwarových celků
- ŘP sk. B - aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - roční prémie - každoroční navýšení mzdy - pružná pracovní doba - příspěvek na stravování - příspěvek na PP - jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Pardubice