Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE| oblast gastronomie

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE| oblast gastronomie

Náplň práce

Hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro oblast gastronomie.

Váš pracovní den bude následující:

- Sám/sama si organizujete vlastní čas a je na Vás, jak budete šikovný/šikovná
- Denně se budete pohybovat v prostředí kaváren, restaurací, hotelů a office center
- Komunikovat budete se stávajícími i novými klienty
- Vaší zodpovědností bude zajištění potřebného servisu zákazníkům (rady, návrh řešení, cenová nabídka a prodej apod.)
- Budete mít na starost také instalaci technologií a s tím spojené úkoly
- Zákazníky budete mimo jiné informovat o aktuálních marketingových akcích a slevách
- Zaměřovat se budete na Olomoucký a Jihomoravský region

Požadavky

Co od Vás požadujeme?
- SŠ/VŠ vzdělání
- chuť obchodovat
- sebemotivaci a sebedůvěru
- zkušenosti s obchodem
- ochotu cestovat v rámci regionu
- schopnosti plánovat a dotahovat věci do konce
- technický vhled výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Vám můžeme nabídnout? - služební automobil a telefon i k osobním účelům - cafeterie - až 10 000Kč/rok - 5 týdnů dovolené - 3 sick days - stravenky - penzijní pojištění - zaměstnanecké slevy na produkty - zajímavé platové ohodnocení - smlouva na do
  • Místo pracoviště: Olomouc