Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO MORAVU

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO MORAVU

Náplň práce

Právě Vám nabízíme jedinečnou příležitost pracovat jako OBCHODNÍ ZÁSTUPCE u společnosti, která je špičkou na českém trhu v oblasti poskytování odborných informací a softwarových řešení.
Máte obchodního ducha a reprezentativní vystupování na vysoké úrovni?
Neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Náplň práce:
* prodej produktu společnosti (špičkový právní systém/software)
* akvizice nových klientů a péče o stávající klienty
* prezentace produktů a podpora jejich prodeje
* zpracování obchodních nabídek
* sledování trhu a konkurence
* proškolení uživatelů

Požadavky

* min. SŠ vzdělání – orientace v oblasti práva, znalost problematiky samosprávy vítána
* praxe na obdobné pozici
* obchodní myšlení a reprezentativní vystupování
* vysoké pracovní nasazení, samostatnost a flexibilita
* řidičský průkaz skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * zajímavé finanční ohodnocení (fixní a variabilní složka) * příspěvek na penzijní nebo životní připojištění * služební automobil (také pro soukromé účely) * notebook, mobilní telefon (také pro soukromé účely) * možnost spolupráce na ŽL * možnost obč
  • Místo pracoviště: Ostrava