Nabídka práce > FACILITY MANAGER l HRADEC KRÁLOVÉ

FACILITY MANAGER l HRADEC KRÁLOVÉ

Náplň práce

HLEDÁ SE ZKUŠENÝ FACILITY MANAGER!

Máte zkušenosti se správou nemovitostí?

V tom případě hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- správa svěřených nemovitostí a majetku
- zajištění provedení oprav a údržby nemovitostí pomocí externích dodavatelů
- komunikace s klienty a řešení jejich požadavků
- příprava smluv s externími dodavateli
- evidence a plnění úkolů technické správy nemovitostí
- asistence při zpracování ročních plánů
- administrativa
- součinnost s obchodním oddělením při vyhledávání nových klientů a obsazení prázdných prostorů

Požadavky

- ukončené SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
- zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
- znalost MS Office
- ŘP skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - služební vůz i k soukromým účelům - sick days - telefon a tablet
  • Místo pracoviště: Hradec Králové