Nabídka práce > NÁKUPČÍ s AJ, 36 000 Kč

NÁKUPČÍ s AJ, 36 000 Kč

Náplň práce

Máte zájem o uplatnění v oblastí nákupu? Umíte navíc anglicky? Ozvěte se nám, hledáme NÁKUPČÍHO!

Co bude Vaší náplní práce?
- Objednávání výrobních materiálů pro výrobu dle aktuálního výrobního plánu
- Management dodávek u svěřeného portfolia dodavatelů
- Komunikace s dodavateli z EU a Číny
- Organizace přeprav, příprava podkladů k proclení zboží
- Kontrola chybějících dílů, urgence zpožděných dodávek
- Údržba dat v systému (materiály a dodavatelé)

Požadavky

- Angličtina miň. B2 pro komunikaci se zahraničními dodavateli
- Uživatelská znalost MS Office (Excel, Powerpoint, Teams)
- Organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
- Samostatnost a zodpovědný přístup
- Přechozí zkušenosti na obdobné pozici z výrobní společnosti výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 30000 CZK do 36000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13. plat 25 dní dovolené po zapracování možnost částečného home-office (2 dny v týdnu) super šéf a fajn pracovní kolektiv (nejsme velký korporát) závodní stravování příspěvek na penzijní spoření po roce zaměstnání smlouva na dobu neurčitou jazykové
  • Místo pracoviště: České Budějovice