Nabídka práce > Nákupčí

Nákupčí

Náplň práce

Máte tříletou praxi v oblasti strategického nákupu a hledáte uplatnění v lokalitě Ústecka? Zde je naše nabídka na pozici nákupčího, kde bude Vaší náplní:

sjednávání rámcových smluv s dodavateli na chemické suroviny nebo nechemické zboží
(režijní a spotřební materiál)
vyjednávání o výhodnějších podmínkách od strategických dodavatelů
komunikace s dodavateli, kontrola plnění uzavřených smluv
podílí se na tvorbě nákupní strategie
monitoruje trh s cílem nalezení nových dodavatelů
tvoří finanční analýzy nákupů za dané časové období
interní spolupráce s žadateli, realizace požadavků na nákup
vyřizování reklamací – kontrola plnění smluv s ohledem na systém jakosti

Požadavky

Pro nákupčí v této společnosti by mělo být samozřejmostí:

SŠ/VŠ vzdělání technického, chemického, ekonomického nebo obchodního směru
alespoň 3 roky zkušeností se strategickým nákupem nebo obchodním vyjednáváním
na profesionální úrovni
komunikativní a prezentační dovednosti
samostatnost a schopnost rozhodovat se
znalost práce v MS Excel
německý / anglický jazyk - komunikativní úroveň
řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí možnost osobního a odborného růstu pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností dalšího prodloužení zkušební doba 3 měsíce pracovní dobu 37,5h týdně (pružná pracovní doba) nástup ihned n
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem