Nabídka práce > Quality engineer

Quality engineer

Náplň práce

Do stabilní společnosti hledáme kandidáta na pracovní pozici Quality enginner se zkušenostmi v oboru a anglickým jazykem na pokročilé úrovni
* řešení kvality v rámci sériové výroby (automotive)
* schvalování prvních vzorků, uvolňování výroby
* rozbor a analýzy příčin problémů ve výrobním procesu
* návrh zlepšovacích opatření, jejich implementace a sledování
práce s nástroji kvality (PPAP, 8D, FMEA…)
* řešení reklamací, komunikace se zákazníky
* spolupráce s výrobou a dalšími odděleními společnosti

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* praxe v oblasti řízení kvality v automotive
* znalost norem ISO 9001 a IATF 16949
* zkušenosti s používáním nástrojů jakosti FMEA, PPAP, 8D…
* schopnost samostatného řešení problémů
* aktivní znalost ANGLIČTINY (pro komunikaci se zákazníky)
* uživatelská znalost MS OFFICE

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * bonusy/premie * příspěvek na penzijní/životní pojištění * sick days * Cafeterie * stravenky * notebook a služební telefon
  • Místo pracoviště: Most