Nabídka práce > SPECIALISTA AUTOMATIZACE nebo ELEKTROTECHNIKY

SPECIALISTA AUTOMATIZACE nebo ELEKTROTECHNIKY

Náplň práce

Zaměřuješ se na řídicí technologie?
Máš už za sebou praxi, nebo teprve dokončuješ výšku v oboru automatizace, elektrotechnika?
Domluvíš se anglicky?

Ozvi se! Dám ti vědět o pracovní pozici, jaká nemá na Budějovicku obdoby.

V rámci své práce budeš:

- Poskytovat podporu při provozu a údržbě automatizovaného systému řízení
- Pomáhat při řešení problémů
- Provádět pravidelnou diagnostickou analýzu systémů a podporovat program podpory postižených systémů
- Podporovat testování systému a změn konfigurace
- Podílet na vývoji řídicích systémů a na modernizačních projektech

Zajištujeme super tým a práci na zahraničních projektech.

ABSLOVENTI VITÁNÍ! I vy můžete počítat s velmi atraktivní mzdou!

Požadavky

- VŠ vzdělání se zaměřením na automatizaci, elektrotechniku NUTNÉ
- AJ minimálně na úrovni B2 (práce s dokumentaci, komunikace se zahraničími kolegy)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - luxusní mzda i pro absolventa - 13. plat - 5 týdnů dovolená - stravenky plně hrazené zaměstnavatelem - penzijní připojištění - možnost částečného home office - hrazené kurzy AJ, výuka v pracovní době - zahraniční služební cesty - super pracovní k
  • Místo pracoviště: České Budějovice