Nabídka práce > OBCHODNÍ MANAŽER PRO ČR a SR - potravinářství

OBCHODNÍ MANAŽER PRO ČR a SR - potravinářství

Náplň práce

Máte zkušenosti s prodejem a vyznáte se v technologii potravin či krmiv?
Ovládáte anglický nebo německý jazyk?
V tom případě hledáme právě Vás! Dejte nám o sobě vědět!

Co bude Vaším úkolem:
* pohyb v terénu (až 2-3 dny v týdnu)
* péče o stávající klienty (75 %) a vyhledávání nových v ČR a SR (25 %)
* odborná pomoc klientům
* vytváření ceníků a roční plánování
* spolupracovat s Německými kolegy, reporting obchodnímu ředitelia do Německa

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání otravinářského nebo chemického zaměření
* praxe na obdobné pozici alespoň dva roky
* zkušenosti z oboru potravinářství či krmiv
* znalost práce na PC dovednosti (SAP výhodou)
* anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
* velmi dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
* ochota cestovat v rámci ČR a SR
* řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * kvartální bonusy dle prodeje * po odpracovaném roce ve firmě 13. plat (před Vánoci) * příspěvek na stravování (stravenky) * automobil i soukromým účelům * notebook a mobilní telefon (Iphone)
  • Místo pracoviště: Ostrava