Nabídka práce > SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU- vhodné pro absolventy

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU- vhodné pro absolventy

Náplň práce

Rád komunikuješ v anglickém jazyce? Jsi komunikativní a rád bys získal praxi v úspěšné mezinárodní výrobní společnosti? Pak už nezbývá než se nám ozvat pro bližší detaily!

Náplň práce
* komunikace se zákazníky v anglickém jazyce
* zpracování žádostí, registrace zákazníků
* zadávání dat do systému
* udělování licencí
* spolupráce s kolegy ze zahraničí

Požadavky

* min SŠ vzdělání
* anglický jazyk na plynulé úrovni (denní využití)
* VÝHODOU: praxe v oblasti sdílených služeb, obchodu
* komunikační schopnosti
* znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonusy * flexibilní pracovní doba * home office * 5 týdnů dovolené * mobilní telefon, notebook * příspěvek na stravování * příspěvek na penzijní či životní připojištění * příspěvek na sport/kulturu
  • Místo pracoviště: Ostrava