Nabídka práce > MANAŽER KVALITY|POTRAVINÁŘSTVÍ| od 50 000 Kč

MANAŽER KVALITY|POTRAVINÁŘSTVÍ| od 50 000 Kč

Náplň práce

Máš zkušenosti s kvalitou v potravinářství? Orientuješ se v nástrojích kvality a domluvíš se anglicky?

Pak hledám právě TEBE!

ZAŠLI nám svůj životopis nebo pro více informací volej 606 670 521

Požadavky

- vzdělání v oblasti kvality/technologie potravin nebo podobný obor
- AJ pro denní pracovní využití (emaily, telefonáty), NJ výhodou
- znalost nástrojů kvality IFS, BRC, HACCP, ISO
- orientace v legislativě týkající se potravinářské výroby výhodou, není podmínkou
- zájem podílet se na inovacích
- ŘP sk. B
- ochota ke služebním cestám do zahraničí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - auto i k soukromým účelům - 5 týdnů dovolené - notebook, mobilní telefon - příspěvek na stravování (formou stravenek) - příspěvek na penzijní připojištění - jazykové vzdělávání
  • Místo pracoviště: České Budějovice