Nabídka práce > VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY | ČESKÉ BUDĚJOVICE

VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Náplň práce

Jak už název napovídá, na této pozici Vás bude čekat PLÁNOVÁNÍ VÝROBY a to na základě zákaznických objednávke, kapacit výroby či dostupnosti materiálu.

Pro významnou společnosti v Českých Budějovicích hledáme VEDOUCÍHO PLÁNOVÁNÍ VÝROBY, který musí být dobrým manažerem, musí se umět dorozumět německy a bude schopný samostatné a pečlivé práce.

Co dalšího Vás u nás bude čekat?
- příprava zákázek pro sériovou výrobu
- komunikace se zákazníkem, řízení změn a implementace zákaznických požadavků
- kontrola výroby - termíny, hladký průběh zakázky apod.
- příprava výkresové dokumentace¨
- práce s ERP systémem a MS Office

Požadavky

zkušenosti na obdobné pozici
velmi dobrá znalost MS Office
komunikativní znalost NJ, případně AJ
analytické myšlené
dobré organizační dovednosti
orientace v technické dokumentaci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené čtvrtletní prémie práce z domova flexibilní pracovní doba příspěvek na stravování příspěvek na dopravu
  • Místo pracoviště: České Budějovice