Nabídka práce > OPERÁTOR VÝROBY - 1 směna

OPERÁTOR VÝROBY - 1 směna

Náplň práce

Hledáme posilu na výstupní kontrolu, balení hotových dílů a štítkování do firmy v Liberci. Jedná se o práci na 1 směnu (jen ranní - 8hodinová pracovní doba).

Náplň práce:
* montážní práce na lince
* výstupní kontrola kvality na lince
* balení hotových dílů
* štítkování a evidence
* obsluha paletového vozíku

Mzda: 110-130 Kč/hod. + osobní ohodnocení 0-33 Kč/hod.

Lokalita: Liberec - průmyslová zóna Jih

Požadavky

* věk min. 18 let
* předchozí praxe ve výrobě a manuální zručnost
* průkaz na obsluhu paletového vozíku výhodou
* spolehlivost, pracovitost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 21000 CZK do 26500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dnů dovolené * 2x ročně flexi pass a další firemní benefity * zvýhodněné telefonní tarify i pro členy rodiny * dotované závodní stravování (výběr až ze 7 jídel) * firemní vzdělávání * možnost profesního růstu * parkování v areálu společnosti
  • Místo pracoviště: Liberec