Nabídka práce > SPECIALISTA/KA INVESTIC, Frýdek - Místek a Ostrava

SPECIALISTA/KA INVESTIC, Frýdek - Místek a Ostrava

Náplň práce

Úspěšná společnost s dlouholetou tradicí hledá vhodné kandidáty/ky na pozici SPECIALISTA/KA INVESTIC! Hledáte perfektní firemní zázemí? Orientujete se v bankovnictví a investicích?
Tak neváhejte a kontaktujte nás!

Náplň práce:
* plnění obchodního plánu v oblasti investicí, pojistných a depozitních produktů
* pomoc a podpora bankovním poradcům, poskytování zpětné vazby
* zodpovědnost za odborný a profesní rozvoj bankovních poradců
* vyhledávání nových obchodních příležitostí
* komunikace s manažery a vedoucími týmu bankovních poradců
* maximalizace synergických efektů mezi segmenty banky

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* praxe na obdobné pozici
* celkový ekonomický přehled
* orientace v bankovních produktech a službách
* znalost prodejních procesů a principů obsluhy klientů, jejich využití v praxi
* schopnost předávat své znalosti a dovednosti, schopnost motivace
* vynikající prezentační a vyjednávací schopnosti
* řidičský průkaz sk. B
* výhodou je znalost anglického jazyka

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 40000 CZK do 58000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční bonusy * plně hrazené stravenky (100 Kč na den) * body v Cafeteria Systems (6 720 bodů/Kč ročně) * karta MultiSport a slevy u partnerů firmy * příspěvek na penzijní spoření (3 % z měsíční hrubé mzdy) * plně hrazené rizikové životní pojiště
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek