Nabídka práce > MISTR - Opava

MISTR - Opava

Náplň práce

Právě hledáme vhodného zaměstnance na pozici MISTR! Máte zkušenosti na obdobné pozici a láká Vás pracovat ve společnosti mimo automotive?
Tak na nic nečekejte a zašlete nám Váš životopis!

Nástup možný ihned!

Náplň práce:
* organizace a řízení prací dle provozního plánu
* přidělování práce na svěřeném úseku
* zajištění dodržování pracovní a technologické kázně a plnění úkolů ve stanovených parametrech
* zajištění bezpečnosti práce

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
* praxe na obdobné pozici
* zkušenosti se štíhlou výrobou
* znalost práce v programech MS Office
* samostatnost, spolehlivost
* ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční odměny/bonusy * penzijní připojištění * příspěvek na volnočasové aktivity * závodní stravování * týden dovolené navíc * sick days
  • Místo pracoviště: Opava