Nabídka práce > TECHNIK KVALITY, 1 směna, 35 000 Kč

TECHNIK KVALITY, 1 směna, 35 000 Kč

Náplň práce

Máš zkušenosti s kontrolou materiálů? Orientuješ se ve výkresové dokumentaci?
Chceš pracovat v jednosměnném provozu?

Zašli nám svůj životopis!

Tvoji pracovní náplní bude:

- Kontrola kvality materiálů
- Analýza vzniklých problémů a reklamace
- Zpracování 8D Reportů
- Tvorba podkladů pro kontrolu materiálů
- Vedení a kontrola patřičné dokumentace
- Operativní řešení požadavků na výrobek
- Spolupráce s ostatními odděleními s ohledem na kvalitu

Požadavky

- Miň. SŠ technického směru
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ (aby ses domluvil, nečekáme perfektní gramatiku:)
- Předchozí zkušenosti s kvalitou ve výrobní firmě
- Uživatelská znalost práce na PC

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - kvartální bonusy - věrnostní odměny - flexibilní pracovní dobu - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Strakonice