Nabídka práce > SPECIALISTA LOGISTIKY S AJ nebo NJ

SPECIALISTA LOGISTIKY S AJ nebo NJ

Náplň práce

Máme tu příležitost pro logistiky se znalostí AJ nebo NJ. Do výrobní firmy se super benefity hledáme Specialistu Logistiky.

Specialista logistiky u nás:
- koordinuje zásoby zboží v externích skladech v ČR a v zahraničí
- plánuje úložné kapacity
- realizuje jednotlivé položky zboží dle objednávek zákazníků
- koordinuje pohyb zboží ze skladů k zákazníkům
- zajišťuje přepravu zboží, jedná s dopravními společnostmi
- podílí se na zlepšování procesů

Požadavky

- miň. SŠ vzdělání
- neobejdete se bez předchozí praxe - ideálně expedice, či skladová logistika ve výrobní firmě
- podmínkou je plynule hovořit a psát anglicky nebo německy (spolupráce s kolegy ze zahraničí)
- znalost celní problematiky s důrazem na evropské státy mimo EU
- dobrá práce s MS Office
- vynikající organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 0 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Bonusy/prémie - Flexibilní pracovní dobu - Dovolená 5 týdnů - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na stravování + závodní stravování - Zvýhodněné půjčky zaměstnancům - Věrnostní prémie za odpr
  • Místo pracoviště: České Budějovice