Nabídka práce > SEŘIZOVAČ l 3 SMĚNY

SEŘIZOVAČ l 3 SMĚNY

Náplň práce

HLEDÁ SE SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY!

NÁSTUP IHNED!

Co budeš mít na starosti?
- zajišťování plynulého provozu linky ve svém sektoru (svařovací roboty, svářecí lisy, automatické lisy)
- seřizování výrobních strojů dle technických postupů
- kontrola dodržování pracovních postupů
- vyplňování výrobní dokumentace

Požadavky

- min. SOU - vzdělání technického zaměření
- ochota pracovat v třísměnném
- základní znalost práce s PC
- předchozí zkušenost ze stejné pozice vítána, ale dáme šanci i absolventům

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 23000 CZK do 29000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co společnosti svým zaměstnancům nabízí? - Pracovní poměr na dobu neurčitou - 13. mzda - Stravování přímo v závodě (20-30Kč menu) - Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně - Široká nabídka zaměstnaneckých benefitů - Čtvrtle
  • Místo pracoviště: Písek