Nabídka práce > FERDA MRAVENEC | PÍSEK

FERDA MRAVENEC | PÍSEK

Náplň práce

Ne, nejdeme vám vyprávět další pohádku. Ferdu Mravence naopak hledáme! Nemusíš mít šátek kolem krku, stačí, když budeš zvládat práce všeho druhu.

Obsazujeme pozici všestranného mechanika do Písku. Co by tě všechno v nové práci čekalo?

- Prováděl bys svářecí práce s CO2
- Obsluhoval bys frézku a podobná zařízení
- Opravoval a udržoval bys stroje
- Staral by ses i o všeobecnou údržbu budov

Zní ti to jako pohádka, no tak super! Pošli nám životopis nebo nás prostě kontaktuj!

Požadavky

- Máš zkušenost se svařováním MIG/MAG
- Umíš frézovat
- Už jsi dělal údržbu strojů a zařízení
- Myslíš technicky
- Jsi ochotný pracovat na 2 směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - měsíční prémie - dotované stravování - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění - možnost napracovat si hodiny - sick days
  • Místo pracoviště: Písek