Ceník inzerce

Abecedaprace.cz je internetový pracovní portál zveřejňující aktuální volné nabídky pracovních pozic u zaměstnavatelů v ČR.

START 30

1 inzerát
INZERCE JEDNÉ PRACOVNÍ NABÍDKY NA PRACOVNÍM PORTÁLU. INZEROVANÁ NABÍDKA SE ZOBRAZUJE VE VÁMI VYBRANÉM OBORU A REGIONU. PRACOVNÍ NABÍDKU NAVÍC ZOBRAZÍME VE VYHLEDÁVAČI PRÁCE MYJOBSI. PRAVIDLA INZERCE ZDARMA SE ŘÍDÍ OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI PROVOZOVATELE. INZERCE NABÍDKY PRÁCE JE ZVEŘEJNĚNA IHNED A JE ZOBRAZOVÁNA PO DOBU 30ti DNŮ.
ZDARMA
na 30 dnů
Objednat

START 60

1 inzerát
INZERCE JEDNÉ PRACOVNÍ NABÍDKY NA PRACOVNÍM PORTÁLU. INZEROVANÁ NABÍDKA SE ZOBRAZUJE VE VÁMI VYBRANÉM OBORU A REGIONU. PRACOVNÍ NABÍDKU NAVÍC ZOBRAZÍME VE VYHLEDÁVAČI MYJOBSI. PRAVIDLA INZERCE ZDARMA SE ŘÍDÍ OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI PROVOZOVATELE. NABÍDKU PRÁCE MŮŽETE KDYKOLIV ZMĚNIT NEBO AKTUALIZOVAT. INZERCE NABÍDKY PRÁCE JE ZVEŘEJNĚNA IHNED A JE ZOBRAZOVÁNA PO DOBU 60ti DNŮ.
ZDARMA
na 60 dnů
Objednat

START 30

1 inzerát
INZERCE JEDNÉ PRACOVNÍ NABÍDKY NA PRACOVNÍM PORTÁLU. INZEROVANÁ NABÍDKA SE ZOBRAZUJE VE VÁMI VYBRANÉM OBORU A REGIONU. PRACOVNÍ NABÍDKU NAVÍC ZOBRAZÍME VE VYHLEDÁVAČI MYJOBSI. INZERCE NABÍDKY PRÁCE JE ZVEŘEJNĚNA IHNED A JE ZOBRAZOVÁNA PO DOBU 30ti DNŮ.
3990 Kč
na 30 dnů
Objednat

START 60

1 INZERÁT
INZERCE JEDNÉ PRACOVNÍ NABÍDKY NA PRACOVNÍM PORTÁLU. INZEROVANÁ NABÍDKA SE ZOBRAZUJE VE VÁMI VYBRANÉM OBORU A REGIONU. PRACOVNÍ NABÍDKU NAVÍC ZOBRAZÍME VE VYHLEDÁVAČI MYJOBSI. NABÍDKU PRÁCE MŮŽETE KDYKOLIV ZMĚNIT NEBO AKTUALIZOVAT. INZERCE NABÍDKY PRÁCE JE ZVEŘEJNĚNA IHNED A JE ZOBRAZOVÁNA PO DOBU 60ti DNŮ.
4990 Kč
na 60 dnů
Objednat

PROFI 360

neomezeně inzerátů
ROČNÍ NEOMEZENÁ INZERCE PRACOVNÍCH NABÍDEK NA PRACOVNÍM PORTÁLU. INZEROVANÉ NABÍDKY SE ZOBRAZUJÍ VE VÁMI VYBRANÉM OBORU A REGIONU. VAŠE PRACOVNÍ NABÍDKY NAVÍC ZOBRAZÍME VE VYHLEDÁVAČI MYJOBSI. NABÍDKY PRÁCE MŮŽETE KDYKOLIV ZMĚNIT NEBO AKTUALIZOVAT. POČET INZERCE NABÍDEK JE NEOMEZENÝ A JE ZOBRAZOVÁN PO DOBU 360ti DNŮ.
38990 Kč
na 360 dnů
Objednat

PROFI 360+

neomezeně inzerátů
ROČNÍ NEOMEZENÁ INZERCE PRACOVNÍCH NABÍDEK NA PRACOVNÍM PORTÁLU. ZOBRAZENÍ LOGA NA TITULNÍ STRANĚ PORTÁLU A TOPOVÁNÍ INZERCE. INZEROVANÉ NABÍDKY SE ZOBRAZUJÍ VE VÁMI VYBRANÉM OBORU A REGIONU. VAŠE PRACOVNÍ NABÍDKY NAVÍC ZOBRAZÍME VE VYHLEDÁVAČI MYJOBSI. NABÍDKY PRÁCE MŮŽETE KDYKOLIV ZMĚNIT NEBO AKTUALIZOVAT. POČET INZERCE NABÍDEK JE NEOMEZENÝ A JE ZOBRAZOVÁN PO DOBU 360ti DNŮ.
42990 Kč
na 360 dnů
Objednat

BANNERY

REKLAMA U INZERCE
REKLAMNÍ BANNERY NA NAŠEM PRACOVNÍM PORTÁLU VE FORMÁTU 300x250px a 728x90px. ZOBRAZENÍM REKLAMNÍCH BANNERŮ NA VAŠE SLUŽBY NEBO PRODUKTY V NÁHLEDECH A VÝPISECH INZERCE OSLOVTE SVÉ POTENCIONÁLNÍ ZÁKAZNÍKY - NÁVŠTĚVNÍKY PORTÁLU. CENA SETU BANNERŮ JE 15000 Kč / 360 DNŮ.

PRACOVNÍ

MARKETING
Zveřejníme REDAKČNÍ ČLÁNEK o zaměstnání ve Vaší FIRMĚ / SPOLEČNOSTI. Poskytneme tak uchazečům co nejvíce zajímavých informací o PRÁCI, PRODUKTECH, SLUŽBÁCH, PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ a veškerých dalších BENEFITECH ZAMĚSTNAVATELE. On-line PRACOVNÍ MARKETING je důležitou součástí PRACOVNÍHO NÁBORU a HR RECRUITMENTU. Máme k dispozici 80 vlastních zdrojů. Cena služby je 4990kč / 1 trvalá prezentace.