Nabídka práce > Vedoucí svařování – až 45 000 Kč

Vedoucí svařování – až 45 000 Kč

Náplň práce

Baví Vás různorodá práce nesériového typu? Máte zájem vést tým pracovníků na oddělení svařování?
Pak čtěte dál!

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství, se zaměřením na dodávky plechových dílů, práškového lakování a montáže s pracovištěm v Humpolci, hledáme nové kolegy.
Co bude náplní Vaší práce?
- řízení oddělení týmu svařovny
- organizace práce na oddělení svařovny a zajištění plynulého chodu příchozího
materiálu
- zajištění kompetencí podřízených pracovníků/svářečů
- kontrola kvality, řešení výrobních vad, jejich příčin a stanovení nápravných opatření
- zodpovědnost za kvalitu výroby a BOZP na daném oddělení
- spolupráce s ostatními výrobními odděleními k dosažení stanovených úkolů a cílů
- zavádění metod trvalého zlepšování na oddělení svařování

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání se strojírenským zaměřením
- praxi min. 3 roky v oboru svařování (znalost technologií MIG, MAG, TIG a bodového
svařování
- držitel certifikátu Welding Specialist (IWS) nebo International Welding Technologist
(IWT) velkou výhodou
- znalost technické dokumentace a svařování (WPS)
- zkušenosti s vedením týmu svářečů výhodou
- komunikační a organizační schopnosti
- přirozený vedoucí typ se silnou osobností
- komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

- nástupní mzdu: 35 000 – 45 000 Kč
- zajímavou práci v mezinárodní společnosti
- jistotu stabilního zaměstnání
- moderní a čisté pracovní prostředí
- práci v jednosměnném provozu
- mimořádné finanční bonusy v průběhu roku
- týden dovolené navíc
- stravenky
- vzdělávací kurzy, jazykové kurzy a firemní akce

Další informace

Zaujala Vás naše nabídka?
Kontaktujte nás ne emailu: lenka.cisarova@randstad.cz, či na telefonním čísle 602 431 603.

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 35 000 - 45 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, vzdělávací kurzy, stravenky, firemní akce
  • Místo pracoviště: Humpolec