Nabídka práce > Obchodní zástupce s AJ

Obchodní zástupce s AJ

Náplň práce

- jednání se stávající klientelou
- aktivní získávání nových klientů a budování dlouhodobých vztahů
- komplexní péče o klienty
- administrativa spojená s obchodními případy
- tvorba cenových nabídek, podpora prodeje

Požadavky

- SŠ/VŠ technického zaměření
- zkušenosti s prodejem technických produktů
- pečlivost, flexibilita, samostatnost a ochota cestovat
- obchodní duch a talent
- komunikativnost a příjemné vystupování
- znalost práce na PC
- znalost AJ na pokročilé úrovni (jednání a telefonáty s dodavateli) popř. IJ
- řidičský průkaz B (aktivní řidič), denní ježdění

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení s motivujícími složkami
- nestereotypní práci v oblasti nových technologií
- služební telefon
- služební vozidlo
- možnost školení v zahraničí

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek