Nabídka práce > Vývojový konstruktér – mechanika/elektro

Vývojový konstruktér – mechanika/elektro

Náplň práce

• Příprava plánu (Budget)
• Forecast – předpověď výsledků plánování budgetu (měsíčně)
• OPEX – přehled provozních výsledků a výdajů
• CAPEX – investice, nákup majetku
• Stock-taking process driver (proces inventur)
• Implementace procesů a jejich zlepšování (CIP)
• Finanční analýzy a fin.reporting provozního výsledku (MARS - Management entity reporting = interní termín)
• Údržba standardních cen, materiálu a výrobků v system (kalkulace nákladů, analýza profitability produktů, ocenění výrobků v system)
• Měsíční uzávěrka (rezervy, klíčové ukazatele KPI)
• Podle pokynů nadřízeného plní další úkoly, které svou povahou spadají do charakteru pracovního místa

Požadavky

- VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s prokazatelnou praxí
- Znalost CAD Creo (3D) nebo obdobného programu
- Znalost PDM systému (Windchill výhodou)
- Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou

Nabízíme

- Stabilní a perspektivní zaměstnání
- Uplatnění v novém vývojovém oddělení
- 5 týdnů dovolené, 4 sickdays
- Stravenky v hodnotě 100,- Kč/den
- Příspěvky na jazykové kurzy (2x3.000,-/rok)
- Flexi pass (2x 2.500,-/rok)
- Příspěvek na penzijní připojištění (500 KC/měsíc)

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ/NJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Nýřany