Nabídka práce > Vedoucí skupiny skladu Úherce - zajímavé finanční ohodnocení

Vedoucí skupiny skladu Úherce - zajímavé finanční ohodnocení

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost, které je předním dodavatelem disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Vedoucí skupiny skladu.

Náplň práce:
- zodpovědnost nad svěřeným úsekem a jeho pracovníky, např. v odděleních Bulk, Picking, Despatch, apod.
- technické a organizační zajištění provozu směny
- plnění provozních cílů (např. počty chyb, výkonnost, apod.).
- zaučování zaměstnanců
- podílení se na vedení týmu

Požadavky

- schopnost vést pracovní tým cca 5-30 pracovníků.
- schopnost práce pod tlakem a stresem
- velmi dobré organizační schopnosti
- pokročilou schopnost práce na PC (vyřizování e-mailů, základní práce s MS Office)

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: Úherce
- práci na hlavní pracovní poměr do KMENOVÉHO STAVU
- zajímavé finanční ohodnocení
- směnný provoz
- osobní i profesní růst, odměny, příplatky za noční směny, přesčasy
- dotované stravování v objektu
- čisté pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Úherce