Nabídka práce > Operátor/-ka výroby – min. 20 500 Kč a doprava nebo ubytování ZDARMA!

Operátor/-ka výroby – min. 20 500 Kč a doprava nebo ubytování ZDARMA!

Náplň práce

Dobrá práce za lepší peníze? V Klášterci nad Ohří si nyní vyděláte ještě více! Navýšili jsme mzdu a garantujeme Vám minimální výdělek 20 500 Kč za měsíc. Navíc Vám k tomu přidáme i nástupní bonus 6000 Kč! Do práce a z práce Vás svezeme zdarma z Mostu, Chomutova nebo Jirkova. Bydlíte dále? Nevadí. Ubytujeme Vás zadarmo. Tak neváhejte a zavolejte nám ZDARMA na 800 856 856.

Co budete v práci dělat?
- podílet se na výrobě pryžových a plastových součástek do automobilů takových značek jako je Peugeot, Citroën, Opel, Suzuki, Subaru, Fiat, Mercedes, Ford, Honda, Nissan, Toyota

Požadavky

Co potřebujeme od Vás?
- minimálně středoškolské vzdělání
- dobrý zdravotní stav
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

Co s námi získáte?
- garantovanou mzdu minimálně 20 500 Kč za měsíc
- nástupní bonus 6 000 Kč
- bonus za doporučení 3 000 Kč
- dotované stravování za 30 Kč
- svozovou dopravu zdarma z Chomutova Mostu, Jirkova nebo příspěvek na dopravu 500 Kč
- ubytování zdarma kandidátům ze vzdálenosti více než 100 km

Další informace

Zaujala Vás naše nabídka?
Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář. Budeme Vás kontaktovat. Nechce se Vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: český
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Klášterec nad Ohří