Nabídka práce > Pomocný tiskař - do kmenového stavu až 166 Kč/hod.

Pomocný tiskař - do kmenového stavu až 166 Kč/hod.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a dodavatelstvím obalového materiálu, hledáme vhodné uchazeče na pozici Pomocný tiskař.

Náplň práce:
• Obsluha technologií , které souvisí s tiskovým strojem
• Příprava materiálu, balení výrobků
• Údržba stroje ( mytí komor)
• Dodržování výrobních a technologických postupů

Požadavky

vyučen nebo SŠ vzdělání technického směru - výhodou
• Všeobecný technický rozhled
• Samostatnost, ,zodpovědnost
• Zájem učit se a rozvíjet své znalosti
• Ochotu pracovat ve směnném, případně nepřetržitém provozu

Nabízíme

• nástup možný IHNED
• do KMENOVÉHO STAVU
• místo výkonu práce: NÝŘANY
• nástupní mzda 147 - 166 Kč/hod.(dle zkušeností)
• prémie a příplatky za noční a So+Ne + příplatky dle zákoníku práce
• práci v zajímavém oboru s nejmodernějšími technologiemi na světě
• zázemí v prosperující a stabilní české společnosti
• možnost osobního růstu a rozvoje ( můžete se vypracovat na pozici tiskař)
• firemní benefity: stravenky v hodnotě 80,- Kč, 25 dnů dovolené, po ½ roce věrnostní odměna
• svoz zaměstnanců: Horní Bříza - Plzeň - Vejprnice - Tlučná – Nýřany
• v roce 2018 výstavba nové větší haly v Dobřanech, případné stěhování provozu na přelomu 2018/2019

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Tisk, vydavatelství, polygrafie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek