Nabídka práce > Skladník (Brno), pouze denní směny

Skladník (Brno), pouze denní směny

Náplň práce

Hledáme nové posily do týmu skladníků v nevýrobní společnosti! Budete pracovat na denní směny, v noci se u nás nepracuje, ale spí.

MZDA:

* nástupní mzda pro kandidáta bez zkušeností: od 19500 Kč/měs
* nástupní mzda pro kandidáta se zkušenostmi: od 23000 Kč/měs, dle individuální dohody na pohovoru

Požadavky

- zkušenosti ze skladu jsou super, ale není to nutností
- zkušenosti z VZV jsou více než vítány, ale můžeme Vám zajistit školení
- svalnaté paže, protože u nás se při práci posiluje (ale zvládnete to i bez nich)
- ochotu pracovat na 12hod směny (krátký/dlouhý týden), ale bude Vám s námi dobře

Nabízíme

- odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností
- stabilní práci, chceme Vás v týmu do konce života
- širokou škálu firemních benefitů, které dokonce můžete i ocenit
- skvělé nadřízené

Další informace

Máte zájem? Neváhejte a kontaktujte nás!

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20000 - 25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Modřice