Nabídka práce > Vedoucí kvality s NJ – OBJ1075

Vedoucí kvality s NJ – OBJ1075

Náplň práce

řídí tým inženýrů kvality
podílí se na vývoji, školení a zajištění správného používání nástrojů kvality
zajišťuje, že všechny požadavky zákazníka na kvalitu jsou správně pochopeny, jejich plnění je naplánováno, včetně kontrolního plánu.
provádí statistiku, rozbory, analýzy příčin problémů ve výrobním procesu
spolupracuje s projektovým týmem v oblasti hodnocení kvalitativních rizik a vytváří plány pro snižování kvalitativních rizik
působí jako manažer pro vztahy se zákazníkem.
spolupracuje s výrobou a dalšími odděleními

Požadavky

VŠ technický směr
PC (Microsoft Office)
komunikativní znalost NJ podmínkou
znalost čtení výkresů a technických specifikací
zkušenosti s vedením týmu podmínkou
analytické myšlení, prezentační dovednost
znalost nástrojů kvality (8D, pareto analýza..) a metodiky Six sigma podmínkou

Nabízíme

stabilní mezinárodní společnosti
motivující mzdové ohodnocení a bonusy
nadstandardní zaměstnanecké benefity (dovolená navíc, příspěvek na dopravu a stravné)
možnost odborného a kariérního růstu
pracoviště: okres Uherské Hradiště

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Management, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Německý jazyk podmínkou
  • Plat: 40 000 - 45 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dovolená navíc, příspěvek na dopravu a stravu
  • Vhodné pro: praxe podmínkou
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště