Nabídka práce > Účetní - majetek – OBJ1225

Účetní - majetek – OBJ1225

Náplň práce

kontrola dokladů k zaúčtování, příprava deníkových záznamů
finanční transakce s použitím
dodržování správných účetních metod a postupů.
kontrola dokumentů, příprava podkladů
analýza účetních dat a reportů pro interní účely i mateřskou společnost v zahraničí,
spolupráce při auditu, účetní závěrce, přípravě finančních výkazů a jiných reportů
inventarizace a rekonciliace účtů
archivace dokumentů
spolupráce při tvorbě směrnic a nových procesů

Požadavky

SŠ/VŠ ekonomický směr
zkušenosti z nadnárodní společnosti, automotive výhodou
znalost účetních a daňových předpisů
znalost IFRS v oblasti majetku výhodou
PC - pokročilá znalost excelu (kontingenční tabulky apod.)
AJ - komunikativní znalost podmínkou

Nabízíme

stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
příjemné prostředí
podpora vedoucího
motivující mzda a bonusy
benefity (příspěvek na dopravu a stravné, dovolená navíc apod.)
možnost odborného růstu
lokalita Nový Jičín

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk podmínkou
  • Plat: 30 000 - 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dovolená navíc, příspěvek na dopravu a stravu
  • Vhodné pro: praxe podmínkou
  • Místo pracoviště: Nový Jičín