Nabídka práce > Project manager (automotive) - OBJ1671

Project manager (automotive) - OBJ1671

Náplň práce

zavádění nového projektu na základě poptávky od zákazníka
zodpovědnost a vedení projektu (stanovení procesu, ceny, realizace, kontrola, hodnocení)
sledování a určování trendů
organizace porad projektového týmu
komunikace se zákazníkem

Požadavky

VŠ vzdělání - technické zaměření
praxe na obdobné pozici velkou výhodou
zkušenosti z automotive
praxe s vedením týmu
komunikativní znalost AJ podmínkou (denní využití)
komunikativnost, prezentační schopnosti, organizační schopnosti

Nabízíme

stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
práci na zajímavých projektech
prostředí vybavené moderními technologiemi
odborný a kariérní růst
motivující mzda
benefity (příspěvek na dopravu a stravu, dovolená navíc, příspěvky na pojištění)
lokalita: Nový Jičín

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Management, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk podmínkou
  • Plat: 40 000 - 45 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dovolená navíc, příspěvek na dopravu a stravu
  • Vhodné pro: praxe podmínkou
  • Místo pracoviště: Nový Jičín