Nabídka práce > Specialista skladových zásob s AJ - OBJ1670

Specialista skladových zásob s AJ - OBJ1670

Náplň práce

zodpovědnost za dodávky materiálu a dílů pro výrobu
dodržování termínů a požadované kvality
kontrola stavu zásob a jeho optimalizace, inventury
řeší s dodavateli plány
kontrola plnění dodávek
dohlíží na kritické dodávky, řeší přednostní předání do výroby
spolupráce s oddělením nákupu
zajišťuje potřebné informace pro celní deklaraci
zajištění oběhu vratných obalů
tvorba hodnocení dodavatelů

Požadavky

SŠ s maturitou
praxe na obdobné pozici
komunikativní znalost AJ podmínkou
znalost PC (MS Office)
analytické schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti
ŘP sk. B

Nabízíme

stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
motivující mzda s bonusy
benefity (příspěvek na dopravu a stravu, dovolená navíc)
odborný a profesní růst
lokalita: Nový Jičín

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa, Logistika a doprava, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk podmínkou
  • Plat: 25 000 - 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dovolená navíc, příspěvek na dopravu a stravu
  • Vhodné pro: i absolvent s praxí při studiu
  • Místo pracoviště: Nový Jičín