Nabídka práce > Horizontář CNC – OBJ1154

Horizontář CNC – OBJ1154

Náplň práce

seřizovat a obsluhovat konvenční i číslicově řízené obráběcí stroje
zajišťovat frézování, hoblování, obrážení, protahování nebo protlačování části strojů i součástí
brousit rozměrné plochy za použití hoblovacích strojů přídavným brousícím zařízením
zařazení dle zkušeností

Požadavky

SOU, obor obráběč kovů
praxe v oboru výhodou
znalost systému Sinumerik 840d výhodou
dobrý zdravotní stav podmínkou
ochota pracovat ve třísměnném provozu
spolehlivost, ochota dále se vzdělávat

Nabízíme

stabilní zaměstnání ve významné strojírenské společnosti
příspěvek na stravné, stravování přímo v areálu
dovolená navíc, možnost ubytování
základní mzda dle schopností + prémie dle výkonu (0 – 40% navýšení oproti základní mzdě)
zvýhodněný mobilní tarif pro pracovníky a jejich rodinu
možnost profesního růst
pravidelná školení, možnost rozšíření kvalifikace v rámci společnosti
další benefity
lokalita: okres Olomouc

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30 000 - 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dovolená navíc, stravné, odborný a profesní růst
  • Vhodné pro: i absolvent
  • Místo pracoviště: okres Olomouc