Nabídka práce > Průmyslový inženýr – OBJ1291

Průmyslový inženýr – OBJ1291

Náplň práce

realizace projektů v oblasti rozvoje a investic (stroje, technologie atd.)
tvorba layoutu, optimalizace toků materiálu a zakázek na pracovištích
plánování projektů, jejich realizace a řízení
hodnocení projektů a prezentace výsledků
spolupráce s ostatními odděleními

Požadavky

VŠ – technický směr
praxe ve strojírenské společnosti
znalost technických postupů ve výrobě
znalost čtení výkresů
orientace v metodách průmyslového inženýrství, statistiky a analytických metod (MSA, FMEA, atd.)
AJ, NJ výhodou
znalost PC na uživatelské úrovni
ŘP sk. B - aktivní řidič
komunikativnost, organizační schopnosti, samostatnost

Nabízíme

stabilní zaměstnání ve významné strojírenské společnosti
příspěvek na stravné, stravování přímo v areálu
dovolená navíc, možnost ubytování
základní mzda dle schopností + prémie dle výkonu (0 – 40% navýšení oproti základní mzdě)
zvýhodněný mobilní tarif pro pracovníky a jejich rodinu
možnost profesního růst
pravidelná školení, možnost rozšíření kvalifikace v rámci společnosti
další benefity
lokalita: okres Olomouc

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Management, Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk výhodou
  • Plat: 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dovolená navíc, stravné, odborný a profesní růst
  • Vhodné pro: i absolvent s praxí při studiu
  • Místo pracoviště: okres Olomouc