Nabídka práce > Nákupčí s NJ (OBJ1173)

Nákupčí s NJ (OBJ1173)

Náplň práce

• řízení nákupu materiálu v ČR i v zahraničí
• vyjednáváni s dodavateli
• řešení případných reklamací

Požadavky

• vzdělání v dřevařském nebo stavebním oboru
• zkušenosti s nákupem, nejlépe stavebního či dřevařského charakteru – výhodou
• praxe ve stavebním nebo dřevařském oboru - nutností
• zkušenost s manipulací a sušením řeziva - výhodou
• NJ na komunikativní úrovni - telefonická a e-mailová komunikace se zahraničím
• zahraniční cesty, účast na zahraničních i tuzemských veletrzích
• technické myšlení
• obchodního ducha
• odolnost vůči stresu
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

• zaměstnání ve stabilní společnosti
• motivující příjem + odměny
• 25 dní dovolené
• služební automobil s možností využití pro soukr. potřeby + dojezd do zaměstnání
• možnost vzdělávání v oboru i v jazykové oblasti
• lokalita Znojemsko, Moravské Budějovice - MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej, Stavebnictví a reality, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 25.000 - 35.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Moravské Budějovice, Znojmo