Nabídka práce > Policisté

Policisté

Náplň práce

Úkolem policisty je především chránit bezpečnost a pořádek ve společnosti, prosazovat zákonnost, chránit práva a svobody osob, preventivně působit proti trestné a jiné protiprávní činnosti a potírat ji, usilovat o trvalou podporu a důvěru veřejnosti.

Podle zákona o Policii České republiky se jedná zejména o úkoly v oblasti ochrany života, zdraví a majetku, odhalování a prevence trestných činů, zajišťování veřejného pořádku, boje proti terorismu a organizovanému zločinu, ale i dohledu nad bezpečností a plynulostí silničního provozu.

Policistou by se měl stát takový občan, který chce ve svém životě zastávat a ctít zákon, přistupovat individuálně a spravedlivě ke každému občanovi a prohlubovat své znalosti a odbornou kvalifikaci.

Požadavky

- občanství České republiky
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- bezúhonnost
- věk nad 18 let
- řidičský průkaz sk. B
- ochota k osobnímu růstu a sebevzdělávání
- fyzická, zdravotní a osobnostní způsobilost

Nabízíme

- náborový příspěvek od 30.000,- Kč
- jistotu zaměstnání
- garanci trvalého služebního příjmu
- 6 týdnu dovolené v kalendářním roce
- zdravotní péči, očkování a preventivní prohlídky
- bezplatnou psychologickou péči
- zaměstnanecké výhody - příspěvek na stravování, kulturu, dovolenou
- bezplatnou služební výstroj a výzbroj
- profesionální výcvik před zahájením práce policisty
- výsluhový příspěvek
- ozdravné pobyty
- další rozvoj ve vzdělávání
- kariérní řád a širokou škálu možností uplatnění dle vloh a dispozic jednotlivce

Další informace

Práci v jednom z bezpečnostních sborů – Policii České republiky a samotný výkon policejní služby je vhodné chápat jako celoživotní povolání se všemi zákonnými a morálními pravidly.

Informace o pozici

  • Krajské ředitelství policie kraje Vysočina
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 21.840,- Kč (po roce služby min. plat 25.490,- Kč)
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: zkušené i absolventy
  • Místo pracoviště: Třebíč, Moravské Budějovice