Nabídka práce > Inženýr speciálních procesů

Inženýr speciálních procesů

Náplň práce

 Provádění interních auditů napříč společností;
 participace na rozvoji integrovaného systému managementu;
 rozvoj speciálních procesů;
 zpracování nálezů a kořenových příčin;
 spolupráce při údržbě kvalifikací speciálních procesů;
 podpora při schvalování dodavatelů;
 podpora při zavádění nových technologií a procesů.

Požadavky

 VŠ nebo SŠ s maturitou (technické zaměření výhodou);
 aktivní znalost AJ;
 znalost NDT UT, MT, ET a PT level I;
 znalost technologie výroby kompozitových dílů;
 uživatelská znalost MS Office;
 orientace v technické dokumentaci;
 znalost nástrojů kvality;
 praxe v auditování procesů min. 2 roky.

Nabízíme

 Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru;
 systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů;
 příspěvek na penzijní připojištění
 pracovní doba 37,5 hodiny týdně a 5 týdnů dovolené;
 dotované stravování v areálu společnosti;
 slevy v zaměstnaneckém elektronickém obchodu;
 možnost ubytování v okolí společnosti.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Aktivní AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Profesní růst, příspěvek na penzi a stravné, 5 týdnů dovolené, firemní školka, možnost ubytování a další