Nabídka práce > Správce kvality dodavatelů

Správce kvality dodavatelů

Náplň práce

 Podpora výběru a rozvoje nových a stávajících dodavatelů,
 proaktivní a preventivní vedení řetězce dodavatelů,
 auditorská činnost v oblasti kvality dodavatelů,
 získávání informací o kvalitách dodavatelů, kteří mají být zařazeni do seznamu dodavatelů,
 používání preventivních nástrojů k efektivní spolupráci s dodavateli,
 efektivní využívání všech prostředků ke snížení rizika ztrát ve výrobě z důvodu špatné spolupráce s dodavateli,
 vyhledávání a odstraňování všech případných problem,
 uplatňování všech nástrojů odpovědnosti, pokud jde o standardy společnosti pro životní prostředí, zdraví, bezpečnost a kvalitu.

Požadavky

 Technická vysoká / vyšší škola
 znalost v oblasti hodnocení a auditu dodavatelského řetězce / dodavatele a / nebo zkušený inženýr kvality: FMEA, MSA, kontrolní plán, SPC, Cpk, FAI nebo PPAP,
 dobré technické znalosti jedné nebo více komodit, části nebo procesu (včetně speciálních procesů), které jsou v souladu s týmy Supply Chain Commodity,
 angličtina B2 nebo vyšší,
 aplikace systémů řízení jakosti ve vysoce regulovaném prostředí,
 výborná ústní a písemná prezentace,
 schopnost upřednostňovat provádění úkolů v kontextu těsných programových omezení,
 zájem o práci a o obor v rámci delegované authority,
 schopnost konstruktivní komunikace.

Nabízíme

 Příležitosti pro profesní růst a školení v perspektivním oboru,
 velice vysoké finanční ohodnocení
 interní a externí školení, včetně různých jazykových kurzů,
 příspěvek na důchodové pojištění,
 37,5 hodinového pracovního týdne, 5 týdnů dovolené,
 dotované stravování v prostorách společnosti.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ na úrovni B2 a výše
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Profesní růst, systém vzdělávání, příspěvek na penzi a stravné, 5 týdnů dovolené, firemní školka, možnost ubytování a další