Nabídka práce > Supplier Quality Engineer

Supplier Quality Engineer

Náplň práce

 Ověřování a školení dodavatelů, jejich rozvoj,
 řešení kořenových příčin neshod s dodavatelem,
 spolu s dodavatelem nastavování procesu při rozjezdu nové výroby,
 hodnocení procesů dodavatele,
 spolupráce s nákupem při výběru nových dodavatelů,
 ověřování, případně stanovování kontrolních plánů,
 ověřování PFMEA,
 řešení změnových řízení,
 spolupráce na uvolňování prvních kusů do výroby.

Požadavky

 VŠ/ VOŠ technického směru,
 pokročilá znalost angličtiny,
 praxe v dodavatelské kvalitě alespoň dva roky,
 znalost FMEA, PPAP apod.
 technická zdatnost, orientace ve výkresech apod.

Nabízíme

 Zajímavou, nestereotypní samostatnou a zodpovědnou náplň práce v leteckém průmyslu
 zajímavé služební cesty,
 velmi důkladné zaškolení na pozici,
 práci ve stabilní zavedené české společnosti,
 práci v super týmu,
 systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů,
 příspěvek na penzijní připojištění,
 týden dovolené navíc,
 pracovní týden 37,5 hodiny týdně,
 firemní školka,
 dotované stravování v areálu společnosti,
 příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis).

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: pokročilá AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Profesní růst, systém vzdělávání, příspěvek na penzi a stravné, 5 týdnů dovolené, firemní školka, možnost ubytování a další