Nabídka práce > Máš rád MÓDU??Hledáš právě nás!! PLZEŇ

Máš rád MÓDU??Hledáš právě nás!! PLZEŇ

Náplň práce

Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích, který se zabývá zpracováním vrácených zásilek a kompletací zboží, hledáme vhodné uchazeče na pozice OPERÁTOR VÝROBY - KONTROLOR OBLEČENÍ.
- rozbalování zásilek
- třídění zboží
- kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
- skenování kódů, tisk etiket
- odstraňování drobných závad zboží
- ruční žehlení, udržování pořádku na pracovišti

Požadavky

- schopnost zaučit se během placeného třítýdenního školení (podmínkou je 100% docházka)
- vzdělání: vyučen (v textilním oboru výhodou)
- ochota naučit se novým věcem
- základní znalost práce s PC
- velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje
- spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
- pečlivost, zodpovědnost, loajalita

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE
- mzda od 17.000Kč/měsíc + příplatky za přesčasy a dle zákona, výkonnostní bonus +36Kč/hod. SEZÓNNÍ BONUS
- stravenky 60 Kč
- 2směnný provoz (ranní 5.30-13.30, odpolední 14.00-22.00)
- 5 týdnů dovolené
- výborná dopravní dostupnost – MHD
- práce na hlavní pracovní poměr nebo brigáda
- práce ve stabilní společnosti, čistý provoz
- práce vhodná zejména pro ženy

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Plat: 17000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň