Nabídka práce > OBCHODNÍ ŘEDITEL RUSKO (OBJ1626)

OBCHODNÍ ŘEDITEL RUSKO (OBJ1626)

Náplň práce

• budování obchodních vztahů na přiděleném trhu (Rusko)
• analýza a klasifikace jednotlivých regionů v rámci SNS
• určování obchodní strategie na trhu v Ruské federaci
• vyhledávání nových zákazníků a starost o stávající
• příjem objednávek a zpracování nabídek a kalkulací
• budování a vedení obchodního týmu
• hodnocení a hlášení vedení společnosti

Požadavky

• technické či ekonomické vzdělání
• zkušenost s vedením obchodních jednání
• komunikativní RJ, AJ výhodou
• praxe v prodeji technického produktu
• zájem o nové technologie, orientace v energetice
• řidičský průkaz B
• přechodný/trvalý pobyt v Ruské federaci
• časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
• aktivní přístup, organizační schopnosti

Nabízíme

• práci v prosperující firmě
• odborný a profesní růst - účast na zajímavých projektech
• motivující platové ohodnocení + prémie
• příspěvek na stravování
• a další benefity
• pracoviště Moskva

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Zahraničí
  • Obor: Ekonomika a finance, Elektrotechnické profese, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 60.000 - 15.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: RUSKO - MOSKVA