Nabídka práce > Výkonná asistentka

Výkonná asistentka

Náplň práce

 Organizační podpora nadřízeného;
 zpracovávaní zápisů z meetingů;
 koordinace projektů;
 komunikace napříč společností (plánování, technologie, kvalita) a zajištění toku informací;
 příprava podkladů (grafy, tabulky, zápisy z porad);
 udržování reportingu

Požadavky

 SŠ/VŠ vzdělání (ideálně technického, příp. ekonomického směru);
 AJ na úrovni min. B2;
 pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, pokročilé funkce);
 zkušenost na obdobné pozici ideálně ve výrobní firmě – nejméně 2 roky;
 výborné organizační zkušenosti;
 100% samostatnost a spolehlivost.

Nabízíme

 Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru;
 systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů;
 využití angličtiny na denní bázi;
 příspěvek na penzijní připojištění, nebo na životní pojištění;
 příspěvek na úrazové připojištění;
 týden dovolené navíc;
 flexibilní pracovní dobu a kompenzované přesčasy;
 dotované stravování v areálu společnosti;
 příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis).

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina B2 a výše
  • Plat: 30-50000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Možnost odborného růstu, firemní v zdělávání, využití AJ na denní bázi, flexibilní pracovní doba a finanční benefity
  • Místo pracoviště: Praha východ