Nabídka práce > Program procurement leader

Program procurement leader

Náplň práce

 Podpora programového manažera pro daný program.
 Koordinace potřeb programu v celém oddělení SCM.
 Komunikace s programovým manažerem a zákazníkem ohledně zakázek.
 Koordinace úkolů pro SCM vyplývající z řízení změn.
 Zajišťování úplného a včasného předání požadavků zákazníků na oddělení operativního a strategického nákupu.
 Spolupráce s technickými odděleními a programy zaměřenýmy na řešení problémů jednotlivých oddělení nákupu při výběru dodavatelů, dodacích podmínek, vydávání dokumentace a jejího doručení dodavatelům.
 Zpracování zpráv o problémech a výkonu SCM.

Požadavky

 Min. 5 let praxe se zakázkami ve zpracovatelském průmyslu;
 prokazatelné zkušenosti v činnostech zaměřených na snižování materiálových nákladů;
 dovednosti v řízení projektů;
 Angličtina C1 úroveň, znalost druhého cizího jazyka a českého jazyka velkou výhodu.

Nabízíme

 Příležitosti pro profesní růst a vzdělávání v perspektivní oblasti;
 interní a externí školení, včetně různé jazykových kurzů;
 příspěvek na penzijní pojištění;
 zkrácená pracovní doba - 37,5 hodin za týden, dovolená 5 týdnů;
 dotované stravování v areálu společnosti.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina C1
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: možnost profesního růstu, finanční benefity, 5 týdnů dovolené, firemní vzdělávání
  • Místo pracoviště: Praha východ