Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY kontrolor (OBJ1305)

INŽENÝR KVALITY kontrolor (OBJ1305)

Náplň práce

• zodpovědnost za nastavení a údržbu inspekčních plánů
• zodpovědnost za procesní opatření ohledně požadavků na kvalitu
• analýza zmetkovosti
• reklamace
• kontrola slabých míst ve výrobě v souvislosti s kvalitou
• kontrola nákladů v souvislosti s kvalitou
• vedení dokumentace dle požadavků norem ISO
• příprava auditů
• řízení a plánování kontroly kvality v celé společnosti, následné zajištění kvality
• zajištění požadavků na kvalitu plynoucích ze zákaznických auditů
• kontrola a schvalování směrnic a norem výroby, cenové efektivity a BOZP
• metrologie
• měření a kontrola výrobků
• analýza a prevence vad
• kontrola kvality, následné opatření k dosažení žádoucí kvality
• analýza kvality práce, odhad nedostatků a návrh jejich řešení a odstranění, stanovení optimalizace procesů řízení kvality

Požadavky

• vzdělání SŠ nebo VŠ technického směru (strojírenství)
• alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
• znalost nástrojů a systémů kvality
• výhodou zkušenost se zaváděním dokumentací postupů a procesů v oblasti kvality
• znalost SOP
• znalost technických postupů a výrobního prostředí ve strojírenství
• komunikativní AJ nebo NJ
• pokročilá znalost PC

Nabízíme

• zázemí ve stabilní společnosti
• motivující příjem
• týden dovolené navíc
• možnost vzdělání
• lokalita: Znojmo

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 22.000 - 35.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Znojmo