Nabídka práce > TECHNOLOG - KALKULANT (OBJ1696)

TECHNOLOG - KALKULANT (OBJ1696)

Náplň práce

• vymezení technologických způsobů a technických předpokladů pro výrobu jednotlivých produktů
• určení požadavků na zajištění výrobních nástrojů a zařízení pro příslušné procesy
• popis materiálů, kontrola jakosti a technických zkoušek
• pro jednotlivé pracovní postupy provádění výpočtů a zpracování norem a normativů
• zpracování podkladů pro cenovou kalkulaci
• provádění kalkulace nákladů

Požadavky

• VŠ ve strojírenství nebo SŠ
• znalost technické dokumentace a norem
• znalost materiálů a technologií v oblasti kovovýroby
• pokročilá znalost výpočetní techniky
• znalost programů CAD/CAM (Solidedge, Solidworks)
• AJ středně pokročilá, NJ středně pokročilá

Nabízíme

• práce ve stabilní společnosti se zahraniční působností
• motivační plat
• vzdělávací a kariérní růst
• týden dovolené navíc
• firemní benefity
• lokalita Znojmo

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 25.000 - 35.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Znojmo