Nabídka práce > Manažer pro vývoj a produkt – OBJ1128

Manažer pro vývoj a produkt – OBJ1128

Náplň práce

- komunikace se zákazníky a řízení celého projektu zavádění
- na základě požadavků zákazníků, dalších trendů na trhu a informací o konkurenčních výrobcích nadefinovat a připravit technické a ekonomické požadavky na nový výrobek
- zpracování plánu pro vývoj nového výrobku včetně vývojových kapacit a zkušebních kapacit
- řízení vývojového týmu, koordinace vývojové aktivity konstrukčního oddělení s dalšími útvary
- koordinace výroby od ukončení vývoje po zavedení výrobku do výrobního procesu
- spolupráce s ostatními odděleními (kvalitou, nákupem,…)
- odpovědnost za řízení a koordinace svěřeného projektu
- podílení se na jednotlivých fázích projektu
- vedení týmu
- sledování a vyhodnocování ukazatelů plnění projektu reporty nadřízeným

Požadavky

- 5 let zkušeností na pozici projektového nebo produktového inženýringu
- aktivní znalost AJ nutností
- schopnost řešit krizové situace pomocí systému DEC, Logistiky, …
- dobrá znalost práce na PC - MS Excel, MS Word, MS Project,…
- dobré komunikační dovednosti
- ochota se dále vzdělávat a hledat nová řešení
- ochota cestovat

Nabízíme

- zázemí nadnárodní firmy
- osobní automobil i k osobním účelům
- notebook a mobilní telefon
- možnost osobního i kariérního růstu
- motivující systém odměňování a roční bonusy při splnění plánů
- zaměstnanecké benefity (příspěvky na stravování,..)
- příspěvek na penzijní připojištění
- oblast Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Management, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 55. - 70. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Vysoké Mýto